Referent/ka zákaznického centra Mladá Boleslav

Náplň práce

  • náběr smluv zaměstnaneckého financování pro Škoda Auto a VWFS - operativní leasing, úvěr, bezúčelové půjčky, Škoda pojištění
  • sjednávání zaměstnaneckého financování pro zaměstnance Škoda Auto
  • příprava podkladů pro předání vozu
  • kompletování a evidence klientských složek
  • každodenní komunikace s klienty - osobní, telefonická, emailová
  • komunikace se zástupci společností Škoda Auto a ŠkoFIN/VWFS
  • práce s interními aplikacemi

Požadujeme

  • Angličtina – na úrovni A2 a vyšší
  • Čeština podmínkou
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Výhodou - praxe na administrativní pozici, zkušenosti s osobní komunikací s klienty
  • Velmi dobré komunikační schopnosti - přátelská osobnost
  • Pečlivost, velmi dobrá schopnost organizovat si práci
  • Schopnost spolupracovat v týmu
  • Zodpovědnost, samostatnost, orientace na klienta

Kontakt

Volkswagen Financial Services (dříve ŠkoFIN s.r.o.)
Zuzana Křížová
Pekařská 635/6
155 00  Praha 5-Jinonice
Česká republika