Staňte se součástí firmy, která nikdy nestojí na místě. Jednotlivcům i firmám pomáháme k mobilitě a pro každého hledáme vždy to nejrychlejší a nejsnazší řešení. Čerpáme ze zkušeností nadnárodní společnosti a jako jednička ve financování aut na českém trhu se nebojíme udávat směr svému oboru. Stejných hodnot se držíme i uvnitř svého kolektivu. Ceníme si osobního přístupu, otevřenosti a nabízíme mnoho možností pro rozvoj.

Všechny volné pozice

Odborníci a absolventi:

Nenašli jste žádnou vhodnou pozici, ale chcete u nás pracovat? Pošlete nám svůj životopis!

Kariéra

5 důvodů, proč pracovat
ve Volkswagen Financial Services

 • Firma s lidským přístupem 1
 • Moderní a stabilní firma 2
 • Svých zaměstnanců si vážíme 3
 • Nabízíme víc než práci 4
 • Úspěšní zaměstnanci, úspěšná firma 5

Firma s lidským
přístupem 1

Byť jsme součástí nadnárodní korporace, individuální přístup k jednotlivým zaměstnancům a péče o ně jsou pro nás vždy na prvním místě. Všichni naši zaměstnanci jsou pro nás důležití, ať jsou u nás na stáži, brigádě, nebo pracují na plný úvazek. Vzájemně si věříme, jsme k sobě upřímní a učíme se z vlastních chyb.

Moderní a stabilní
firma 2

Jsme stále v pohybu a nebojíme se změn a inovací. Stabilní zázemí nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí nabízí mnoho příležitostí k získání pracovních zkušeností.

Svých zaměstnanců
si vážíme 3

Věříme, že naši zaměstnanci jsou naší nejcennější devizou, a proto se k nim tak i chováme. Dobré pracovní výkony oceňujeme adekvátní mzdou, příjemným prostředím, moderním pracovním vybavením a výhodnými benefity.

Nabízíme víc
než práci 4

Možná to bude znít ohraně, ale ve Volkswagen Financial Services jsme víc než jen kolegové, proto spolu často podnikáme aktivity i mimo práci. Zaměstnanci se u nás mohou realizovat také v rámci různých CSR nebo společných sportovních aktivit. Záleží nám na tom, aby práce a osobní život našich zaměstnanců byly v harmonii.

Úspěšní zaměstnanci,
úspěšná firma 5

Jsme specialisté v oboru a těmi chceme i zůstat. Proto vzdělávání svých zaměstnanců, prostor pro jejich osobní i kariérní růst a možnost získávání zkušeností v rámci mezinárodních projektů bereme jako nedílnou součást práce u nás, ať už u nás pracují jako brigádníci, nebo na plný úvazek.

Firemní benefity

Pracovní

Můžete se těšit na kanceláře v klidné zelené lokalitě v Praze Jinonicích, které jsou obklopeny dostatkem parkovacích míst. Připraveno je pro vás profesionální vybavení a pracovní prostředí. Ve firmě vládne přátelská atmosféra, můžete očekávat vstřícné a příjemné kolegy.

Časové

Protože víme, jak obtížné je skloubit práci a studium dohromady, můžete se spolehnout na to, že v rámci brigád a stáží vám vždy vyjdeme plně vstříc. Pracovní docházku si tak budete moct upravit dle svého aktuálního studijního vytížení.

Rozvojové

V rámci brigády si u nás můžete vyzkoušet různé činnosti spjaté s agendou v daném oddělení. Všichni naši zaměstnanci jsou pro nás důležití. Proto i k dočasným pracovníkům přistupujeme tak, abychom je toho za dobu jejich působení u nás co nejvíc naučili. Stojíme totiž o to, aby u nás následně zůstali na plný pracovní úvazek.

Mimopracovní

Snažíme se zpříjemnit život našich zaměstnanců po všech stránkách. Mezi našimi benefity proto nechybí možnost navštěvovat firemní restauraci za zvýhodněné ceny, využívat firemní knihovny nebo se účastnit sportovních aktivit.

Jak u nás probíhá výběrové řízení?

 • 1

  Posouzení životopisů

  Pokud splníte kritéria pro danou pracovní pozici, pozveme vás na pohovor.

 • 2

  Pohovory

  Byť je náborový proces odlišný pro každou pozici, kandidáty vybíráme obvykle ve dvou kolech. V rámci prvního si ověříme vaše zkušenosti, v rámci druhého pak absolvujete rozhovory s vedoucím daného oddělení.

 • 3

  Nabídka a uzavření dohody

  Pokud po úspěšném absolvování pohovoru přijmete naši nabídku, bude následovat již jen podpis pracovní smlouvy a vyřízení patřičných formalit.